Опитування: 60% кримчан хочуть назад до України

В опитуванні про те, як би сьогодні кримчани проголосували на референдумі в Криму, який проходив на сайті провладної газети «Кримська правда», 60.89% респондентів - 2746 проголосували за «Більш широкі повноваження Криму в складі України». На даний момент дане опитування не доступне.

Опитування «Як би ви відповіли на запитання всекримського референдуму сьогодні?» Був опублікований на сайті 5 березня 2015, станом на 8:00 00 хвилин 9 березня участь у ньому взяли 4510 осіб.

За приєднання до Росії проголосували 874 опитаних - 19.38%, ще 890 респондентів - 19.73% «не з'явилися б на референдум».

Опитування «Кримської правди». Як би Ви відповіли на питання кримського референдуму сьогодні?

В кінці лютого, початку березня 2014 перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

Як відбувалася окупація АР Крим? Хронологія та географія військової агресії РФ в Україні у супроводі інтерактивної інфографіки.

16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

Як проголосували країни Ге6насамблеї ООН за резолюцію підтримки територіальної цілісності України? Географія підтримки територіальної цілісності України Генасамблеєю ООН.

Після цього США і Європейський союз ввів ряд економічних санкцій відносно Росії. Захід продовжує наполягати на тому, що Крим є частиною України.