Інтерактивна карта виборчих дільниць м.Київ

В Україні 25 травня відбудуться ряд виборів, які забезпечать оновлення значної частини представницьких органів на місцях та виконавчої влади.

Згідно інформації Державного реєстру на 25 травня заплановано 350 різного розу виборів, серед них: позачергові вибори президента України, проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №83 (м.Івано-Франківськ), вибори до обласних рад – 5, районних рад – 6, міських голів – 62, міської ради – 21, селищних голів – 25, селищних рад – 4, сільських голів – 186, сільських рад – 39 територіально-адміністративних одиниць обласного значення та районів в містах з районним поділом.

Найгостріша боротьба відбувається в обласних центрах, де обираються міські голови та депутати міських рад, серед них м.Одеса, м.Черкаси, м.Чернівці, м.Херсон, м.Миколаїв та м.Київ.

Попередньо нами було досліджено перелік міст, де відсутні міські голови (Міста без мерів), а також склад депутатів місцевих рад відповідно до фракційної приналежності (Аналіз представництва депутатських фракцій).

Найбільша увага серед усіх місцевих виборів прикута до м.Києва, де обираються депутати міської ради та міський голова. Міська рада столиці складає 120 депутатів, які обираються за змішаною системою, 60 за списками та 60 у виборчих округах.

Для орієнтації виборців за місцем розташування дільниці та переліку дільниць, які об’єднують виборчі округи з питань виборів депутатів Київської міської ради, наш інформаційно-аналітичний центр підготував геоінформаційну систему виборчих округів з виборів президента України та депутатів Київської міської ради в м.Києві, яка дозволить зорієнтуватися, на якій дільниці Ви голосуватимете.

Після проведення виборів, дана інтерактивна мапа буде насичуватися їхніми результатами. Слідкуйте за оновленнями та приходьте на вибори!

Виборчі дільниці, округи з виборів президента та депутатів Київської ради - 2014