Зведені карти "Вибори-2012"

Вибори-2012

Тематичні карти дають змогу уявити особливості розподілу значень певного явища чи процесу на певній території. Електоральна географія являється окремим напрямком досліджень, в якому за допомогою тематичних карт забезпечується виявлення територіальних особливостей або ж закономірностей настроїв населення, що пов’язано з виборчим процесом.

Внаслідок проведення аналізу результатів парламентських виборів 2012 року, ми сформували понад 50 інтерактивних карт, які характеризують особливості проведених виборів. Серед розглянутих критеріїв: рівень явки виборців, отримана підтримка політичними силами, що подолали 1% бар’єр, місця народження депутатів політичних сил за областями, сукупна підтримка опозиційних та провладних політичних сил, інші зіставлення. Всі карти виконані в трьох основних розрізах, серед яких: області, територіально-адміністративні одиниці обласного значення та територіально-виборчі округи.

Дана збірка інтерактивних тематичних карт є початком до формування повноцінного розділу виборчої та політичної аналітики, який незабаром з’явиться на нашому ресурсі.

Тема карти:
Партія:
Розріз:

Джерело: Інформаційно-аналітична система ЦВК "Вибори-2012"