Топ 25 сайтів за охопленням інтернет-аудиторії України - структура та динаміка

Інтернет-асоціація України оприлюднила чергове дослідження інтернет-аудиторії України, яке щомісяця виконує дослідницька компанія Factum Group Ukraine.

Дослідження було проведене на основі постійно діючої панелі, серед 5 тисяч користувасчів. Основна мета дослідження - це аналіз відвідуваності веб-ресурсів та створення соціально-демографічного профілю їх відвідувачів.

Відповідно отриманим результатам дослідженням, до ТОП-5 найпопулярніших сайтів українських користувачів увійшли – 4 російські, серед яких: vkontakte, mail.ru, odnoklassniki, yandex. Очолив рейтинг найпопулярніший пошуковий сервіс і лідер веб-ринку у світі - GOOGLE.

Примітки:

- Середньоденна частка – середня значення денної аудиторії за місяць

- Місячне охплення – частка людей, які відвідали ресурс хоча б раз на місяць

25 найпопулярніших сайтів серед українських користувачів - січень 2015

Серед ТОП-25 найбільш відвідуваних сайтів присутні домени соціальних мереж, пошукових сервісів, інтернет-магазинів, новинних ресурсів. В порівнянні з попереднім місяцем, структура в ТОП-25 практично не змінилася.

Наступна інтерактивна діаграма відображає динаміку показників за грудень – 2014 та січень 2015 р., за середньоденною часткою. Як бачимо, найбільший ріст належить соціальній мережі odnoklassniki та сайту який розміщує «піратські» копії фільмів kinogo.net. Найгіршу динаміку продемонстрував twitter.com, даний показник пов'язаний з малою середньоденною часткою.

Динаміка середньоденної частки аудиторії (грудень 2014 - січень 2015)

Динаміка охоплення аудиторії свідчить про зміну показників у відвідуваності, сайтів протягом місяця. За даним критерієм знову ж таки найкращу динаміку продемонстрували odnoklassniki та kinogo.net, а найгіршу twitter.com.

Динаміка охоплення аудиторії (грудень 2014 - січень 2015)

Незмінний рівень охоплення аудиторії та середньоденної частки в лідера рейтингу Google та Facebook, Ukr.net, Ex.ua, Gismeteo.ua.

Детально з рейтингом 2 тисяч сайтів, можна ознайомитися в наступній презентації