Серед українських користувачів електронними скриньками лідирують російські email-сервіси

Компанія WATCHER оприлюднила показники поширення електронних скриньок серед українських користувачів за інтернет-сервісами. Більше половини українців надають перевагу російським сервісам електронної пошти – про це повідомив Дмитро Дубілет, ІТ-директор найбільшого українського банку Приватбанк.

В банку проаналізували, якими email-сервісами користуються його клієнти. Зважаючи на велику вибірку (кількість імейлів у банку складає кілька мільйонів), ситуацію по банку можна сміливо екстраполювати на всю країну.

Отже, згідно з дослідженням виявилось, що 62% імейлів припадає на російські сервіси, 14% – на українські, ще 14% – на Gmail, 10% на інші сервіси. Хоча частина українських сервісів насправді є точкою входу в пошту Gmail, тому частка цього сервісу насправді вища, ніж 14%.

Поширення email-сервісів серед українських користувачів

Лише в двох областях частка російських поштових сервісів нижча 50% – в Київській та Львівській по 44%.

Очікувано найбільша частка користувачів російських сервісів в Криму (82%), Донецькій та Луганській областях по 78%.

Серед клієнтів, які надають перевагу у спілкуванні українською мовою (обирають українську мову в банкоматах, кол-центрах, Приват24) частка користувачів Gmail та українських сервісів вдвічі вища, ніж серед тих, хто обирає російську мову.

Також в банку зазначили, що чим вищий в клієнта дохід – тим нижча ймовірність того, що він користується російським сервісом.