Розподіл підтримки серед фракцій ВРУ за призначення Уряду Володимира Гройсмана

Народні депутати сьогодні обрали нового Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, таким чином довготривала прем'єріада добігла свого завершення.

При голосуванні за проект постанови № 4423 про Кабінет Міністрів в цілому, найбільшу підтримку за дане рішення надали депутати групи "Відродження", яка проголосувала в повному складі (100%).

Фракція Народного фронту за ступенем підтримки на другому місці - 75 депутатів «за» з 81 (93%). Блок Петра Порошенка за підтримку проекту віддав 131 голос з 146 (89,73%), проте 4 депутати були проти. Із депутатської групи «Воля народу» проголосували "за" 16 парламентарів (84%). Третина позафракційних - 12 депутатів (29%) також підтримали проект постанови.

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка не підтримала дану постанову, проте один голос було подано «за» (4,76%). Від фракції об’єднання "Самопоміч" та ВО "Батьківщини", Опозиційного Блоку - новий уряд не отримав жодного голосу підтримки.

Голосування серед депутатських фракцій та груп за обрання Кабміну - 14.04.16

Таким чином маємо дві парламентські фракції, які в сумі забезпечили 206 голосів, повну підтримку депутатської групи "Відродження" - 23, практично всю групи "Воля народу" - 16, одного депутата фракції Радикальної партії та 12 позафракційних, що обрали Прем'єр-міністра України.