Рада спростила імпорт вживаних авто (Інфографіка рівня підтримки законопроекту №3251 серед парламентських фракцій)

Сьогодні народні депутати підтримали проект Закону про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів (№3251) - у другому читанні та в цілому. Всього "за" відали свої голоси 237 нардепів.

Суть даного закону полягає в суттєвому зниженні вартості розмитнення авто. Законом скасовано завищені акцизи на імпорт вироблених авто після 2010 року. Відповідні зміни до Податкового кодексу дають змогу знизити ціни на авто середньому, на 4-7 тисяч євро.

Даний законопроект переважною більшістю голосів підтримали депутати пяти фракцій та позафракційні. Найбільшу частку голосів віддали фракції РПЛ та Об'єднання САМОПОМІЧ. Жодного голосу за прийняття даного законопроекту в другому читанні не дали депутатські групи Відродження та Воля народу, а також фракція Опозиційний Блок.

Голосування серед депутатських фракцій та груп за стимулювання розвитку ринку вживаних авто - 31.05.16

Питання ринку вживаних авто хвилють мільйони українців, відтепер зниження ставки розмитнення дасть змогу заощадити значні кошти для простих сімей.

Закон забезпечує тимчасове (до 31 грудня 2018 року) зниження ставки акцизного збору на транспортні засоби, що були у використанні. При цьому, зниження ставок акцизу не стосується легкових автомобілів, які були виготовлені до 1 січня 2010 року. Пільгові ставки не застосовуватимуть до автомобілів, випущених у Росії.