Рада дала згоду на притягнення до відповідальності нардепа О.Онищенка

Верховна Рада підтримала надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Онищенка О.Р., та надання згоди на арешт. За відповідні рішення проголосували 275 та 265 народних депутатів

Олександр Онищенко підозрюється в організації корупційних схем, щодо розкрадання грошей "Укргазвидобування", де були задіяні понад 20 осіб. За версією правоохоронців, злочинні схеми діяли з починаючи з 2013 року та завдали бюджету сотні мільйонів збитків.

Серед депутатських фракцій, найвищий рівень при голосуванні на затримання О.Онищенка виявили нардепи від Обєднання Самопоміч - 92% (24), Народного Фронту - 90% (73) та Радикальної партії О.Ляшка - 85% (18).

Жодного голосу за притягнення до відповідальності не дали депутатські групи Воля народу та Відродження, яка була майже у повному складі відсутня в парламенті під час голосування.

Голосування про надання згоди на затримання народного депутата України Онищенка

Результати голосування свідчать, що в Украхні все ж таки розпочинається розслідування топ-корупції, до якої мають відношення високопосадовці.