Аналіз нещасних випадків у ДТП та на транспорті в 2012 році

дтп

Проблематика чисельності та наслідків ДТП хвилює кожного учасника дорожнього руху. Стан аварійності на дорогах, негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод стають підставою постійного обговорення даної проблеми. В сьогоднішній нашій публікації ми вирішили проаналізувати число нещасних випадків, що пов'язані з дорожньо-транспортними пригодами серед областей України в минулому році за абсолютною кількістю та їх числом на 100 тисяч осіб. Для проведення подальшого аналізу розглянемо три категорії нещасних випадків, до яких мають відношення летальні випадки спричинені дією транспорту, серед них:

1) кількість пішоходів, потерпілих внаслідок транспортного нещасного випадку – 2404 осіб;
2) кількість осіб, що знаходились у легковому автомобілі, потерпілі внаслідок транспортного нещасного випадку – 1953 осіб;
3) кількість осіб, що потерпіли від інших транспортних нещасних випадків – 1457 осіб.

Всього в Україні у минулому році за трьома категоріями потерпіло 5814 осіб. Абсолютні та відносні показники кількості потерпілих за кожною категорією з розрахунку на 100 тис. осіб в розрізі областей України показані на картах, що розташовані нижче.

Найбільша кількість пішоходів, потерпілих внаслідок транспортного нещасного випадку з розрахунку на 100 тис.осіб зафіксована на Житомирщині – 8.8, найменша на Закарпатті – 2.5. Щодо частки осіб, що знаходились у легковому автомобілі, потерпілі внаслідок транспортного нещасного випадку, то найбільша кількість з розрахунку на 100 осіб зафіксована в Запорізькій області – 6.0, а найменша в Івано-Франківській – 2.8. Щодо третього розглянутого показника – потерпілих від інших транспортних нещасних випадків, то найвищий рівень летальних випадків демонструє Київщина – 7.6, а найменший – Луганська область з показником 1.9 на 100 тис. осіб.

Кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків.


Карта інтерактивна, керується мишею, окремі функції доступні із клавіатури:

  • клік по територіально-адміністративній одиниці - показати відповідний графік;
  • подвійний клік - збільшити карти;
  • скроллінг - збільшити/зменшити карту;
  • drag'n'drop - перетягти карту, затиснувши праву кнопку миші;
  • кнопки "+" та "-" на клавіатурі - збільшити/зменшити карту;
  • "стрілки" на клавіатурі - перемістити карту


Вкажіть характеристику:


За матеріалами Держстату України