Фінансування капітальних видатків комунальних закладів освіти м.Рівне (Інтерактивна карта)

Сьогодні, 18.10.2016, було представлено інфографіку капітальних видатків бюджету Рівненської міської ради на проведення ремонтів, реконструкцій та інших видів робіт у закладах освіти комунальної форми власності

Найбільше коштів спрямовано для реконструкції приміщення з добудовою спортивних приміщень (в тому числі коригування проекту) для НВК "Колегіум" - 2 млн. 800 тис.грн., а також на реконструкцію (в тому числі коригування проекту) для Рівненського міжшкільного навчально-виховного комбінату - 2 млн. 300 тис.грн.

Бюджетна карта комунальних закладів гуманітарної сфери м.Рівне у 2016 році

Згідно рішення Рівненської міської ради, від 16 червня 2016, №805 "Про надання згоди на проведення капітального ремонту та реконструкції" на капітальні видатки, що спрямовані на заклади освіти спрямовано 14 млн. 927 тис.грн.

Окрім витрати коштів за об'єктами, ми також дослідили структуру видатків. Найбільше коштів спрямовано на капітальний ремонт системи теплопостачання із встановленням лічильників обліку теплової енергії, а найменше на капітальний ремонт парапетних плит, пожежних виходів та виготовлення проектно-кошторисної документації.

Структура капітальних видатків комунальних закладів гуманітарної сфери м.Рівне

Контролюйте бюджетні видатки, адже увага громади допоможе чиновникам більш ефективно використовувати кошти платників податків, а виконавцям робіт - добросовісно їх виконувати.