Інфографіка перемоги Джамали з піснею 1944 Євробачення 2016 Рівень підтримки серед глядачів та журі країн світу

У фіналі 61-го міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2016», з піснею «1944» про депортацію кримських татар, українська співачка Джамала виборола перемогу.

Востаннє перше місце Україні принесла Руслана у 2004 році, двічі наші співаки отримували по другому місцю та один раз третє.

У фіналі цьогорічного конкурсу виступали представники 26 країн: Азербайджану, Росії, Нідерландів, Угорщини, Хорватії, Австрії, Вірменії, Чехії, Кіпру, Мальти, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії, Франції, Швеції, Латвії, Грузії, Болгарії, Австралії, України, Сербії, Польщі, Ізраїлю, Литви, Бельгії.

Найбільшу підтримку за результатами голосування телеглядачів та журі отримала Україна – 534 балів, далі розмістилася Австралія - 511, Росія - 491, Болгарія – 307, замикає п’ятірку господар пісенного конкурсу – Швеція з 261 балами.

Результати голосування за країн-учасниць Євробачення-2016

Не потрапили до фіналу 13 країн та 6 відмовилися від участі. Наступна інтерактивна карта детально показує географію результатів учасників, показники отримані представниками країн-учасниць, як за результатами голосування журі так і за результатами телевізійного голосування.

За результатами голосування журі перемогу здобула Автралія – 320 балів, а в телевізійному голосуванні Росія – 361 бал, про те українській співачці Джамалі вдалося посісти по другому місці за сумарними результатами – 211 та 323 бали обох видів голосувань, та вибороти перше місце.

Географія підтримки країн-учасниць Євробачення-2016

Десять країн за складом журі, віддали Україні найбільше балів – по12, а серед телевізійного голосування мешканці 6 країн оцінили найвищими балами виступ Джамали. Журі та глядачі двох країн Польщі та Сан-Марино принесли для перемоги України найбільше – по 24 бали.

Рівень підтримки Джамали з піснею - 1944, серед країн-учасниць Євробачення-2016 (за глядацьким голосуванням та голосуванням журі)

Цікавим є той факт, що глядачі Угорщини, Фінляндії та Чехії оцінили виступ Джамали найвищим балом – 12, журі їхніх країн поставили по 0. Також по 0 українська співачка отримала від журі Росії, Хорватії, Франції, Австрії, Вірменії та Болгарії, проте глядачі з цих країн високо оцінили виступ Джамали в 10 балів.

Пропонуємо Вам ще раз переглянути цей переможний виступ.