Про нас

Інформаційно-аналітичний центр Info-Light - це об’єднання фахівців зі знаннями у сферах політики, економіки, соціології, маркетингу, інформаційних технологій та муніципального господарства. Співробітниками інформаційно-аналітичного центру є креативні професійно підготовлені спеціалісти, які використовують у своїй роботі сучасні наукові та інформаційні технології, обґрунтовано та виважено підходять до кожного етапу створення інформаційно-аналітичних досліджень та програмних продуктів.

Основною метою діяльності Info-Light є забезпечення замовників високоякісними програмними рішеннями, достовірними професійними дослідженнями, а широкий загал зацікавлених користувачів – цікавою та неупередженою інформацією суспільно-політичного та соціально-економічного характеру, яка представлена у супроводі сучасних досягнень інфографіграфічної галузі. Таким чином ми намагаємося в повній мірі виправдати очікування читачів від якості подання інформації на нашому ресурсі.

В повсякденній роботі ми дотримуємося установлених принципів, серед яких:

  • використання достовірних даних;
  • залучення передових програмних продуктів для їхньої обробки;
  • гнучкість до вимог замовників програмних рішень;
  • постійне підвищення власного професійного рівня;
  • неупередженість подання інформації;
  • відкритість до читацької аудиторії.

 

Партнером Info-Light може стати кожен, хто здатен до системного мислення, неупереджено ставиться до процесів, які мають місце у сучасній Українській державі, володіє знаннями у суспільно-політичній, інформаційній,технічній, або ж економічній сферах, має час та бажання досліджувати значущі процеси які в них відбуваються, здатен публічно та аргументовано висловлювати власну точку зору.

В процесі розвитку центру ми працюватимемо над публікаціями, дослідженнями, предметна область та результати яких зацікавлять, як пересічних читачів так і осіб, професійна діяльність яких стосується громадсько-політичного та соціально-економічних секторів. Адже суть, причини, ознаки, прямі та побічні прояви, ймовірні наслідки будь-якого значущого процесу чи явища зазвичай не лежать на його поверхні, а містяться у висновках ґрунтованих на професійних дослідженнях.

Команда інформаційно-аналітичного центру Info-Light дякує Вам за проявлений інтерес до нашого ресурсу, ми сподіваємося, що в процесі нашої роботи Ви почерпнете максимум корисної інформації або ж отримаєте бажаний програмний продукт.